آموزشگاه واژه

دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای واژه در سال ۱۳۸۸ با هدف آموزش در شاخه های فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، خدمات آموزشی، بهداشت ایمنی (HSE) و زبان گردشگری در استان اصفهان تاسیس گردید.

آموزشگاه واژه با شعار سریع و آسان یاد بگیر به موجب حرکت به سمت تعالی و تفکر استراتژیک آموزش مجازی خود را برای رفع محدودیت زمان و مکان برای فراگیران عزیز پیاده سازی کرده است.

آموزشگاه واژه در شاخه های فناوری اطلاعات و با رشته آموزشی برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، طراحی بصری، انیمیشن و جلوه های ویژه و شبکه و همچنین دوره های جامع حسابداری و خدمات آموزشی در استان اصفهان در حال فعالیت است.

هدف اصلی آموزشگاه واژه، آموزش عملی به فراگیران برای ورود به بازار کار بوده که خشنودیم که تا به حال توانسته ایم هموطنان عزیزی را به بازار کار معرفی کرده و موجب حرکتی در چرخه اقتصادی شویم.

شما از این پس میتوانید پس از ورود به وبسایت آموزشگاه مجازی واژه محتوای آموزشی خود را بدون محدودیت زمان و مکان با کمترین هزینه دریافت کرده و سپس در آزمون فنی و حرفه شرکت کنید.

آموزشگاه واژه در استان اصفهان قرار دارد و با اعتماد سازی ها لازم توانسته است پورتال سازمان فنی و حرفه ای آموزشگاه های بسیاری را به مدیریت گرفته و کنترل کند.

خشنودیم که در کنارمان اعتماد و رضایت کسب  کرده و آموزشگاه واژه نماینده انتشارات دیباگران تهران نیز باشد.

 

دپارتمان های آموزشی:

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس گرفته و یا به مکان آموزشگاه واقع در اصفهان- بلوار کشاورز روبروی بانک صادرات برای آموزش و چاپ کتاب مراجعه کنید.

منتظر شما هستیم
سریع و آسان یادبگیر
آموزشگاه مجازی واژه