مهارت های زندگی آنلاین

تنها با استفاده از چارچوب اندازه گیری مشترک می توانیم سطح دقیق و مورد اطمینانی از مهارت های دیجیتال را تعیین کنیم تا هر کسی در هر کجای دنیا بتواند حداقل استاندارد سواد دیجیتال را با شرکت در دوره های مهارت های زندگی آنلاین در آموزشگاه فنی و حرفه ای واژه در زمینه کامپیوتر  کسب کند.

 مهارت های زندگی آنلاين که در آموزشگاه فنی و حرفه ای کامپیوتر واژه دوره آن را  خواهید گذراند، مي تواند با كليه مشاغل و در تمامي سطوح در ارتباط باشد و می تواند کمک بزرگی به اشتغالزایی کارآموزان کامپیوتر واژه می شود .

مهارت زندگی آنلاین که در آموزشگاه فنی و حرفه ای واژه دوره خواهید دید اصطلاح جهانی Life Online skills معرفی شده است در رشته کامپیوتر آموزشگاه فنی و حرفه ای واژه شامل موارد زیر میباشد:

  1. ويندوز مقدماتي (بروز و آخرين ورژن)

  2. بكارگيري Word مقدماتی (بروز و آخرين ورژن)

  3. انجام تايپ ده انگشتی

  4. بكارگيری مهارت هاي آنلاين در اينترنت

  5. بكارگيری كامپيوتر شخصي ، لپ تاپ ، تلفن هاي همراه هوشمند و تبلت و مشابه آن را نام برد.

مهارت هاي زندگي آنلاين در شاخه کامپیوتر واژه در حوزه شايستگي های فناوری اطلاعات می باشد.اين شايستگی براي كليه شهروندان در هر سطح شغلی و هر سطح زندگي طراحی شده است كه بتوانند امور آنلاين روزمره را با آموزش های فراگرفته شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای واژه در زمینه کامپیوتر انجام دهند. شما پس ازگذراندن دوره مهارت های زندگی آنلاین در آموزشگاه واژه میتوانید مدرک بین المللی سازمان فتی و حرفه ای را نیز دریافت کنید که با استفاده از آن می توانید اقدام به انجام امور روزمره خود و سایر اعضای خانواده به صورت آنلاین کنید . آموزش های ارایه شده در آموشگاه فنی و حرفه ای واژه در زمینه کامپیوتر بر اساس استاندارهای سازمان فنی و حرفه ای و توسط مدرسان مجرب آموزشگاه فنی و حرفه ای واژه می باشد.