راه اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین با WordPress

راه اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین با WordPress

قبل از هر چیزی باید بدانید دوره راه اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین با wordpress که در آموزشگاه واژه آموزش میبینید از اهمیت بالایی برخودار است.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا کاملا رایگان و منبع باز بر پایه مجوز  GPL است  که شما بوسیله آن قادر خواهید بود یک وب سایت یا حتی فروشگاه اینترنتی بسازید. امروزه لزوم داشتن فروشگاه آنلاین در کنار هر کسب و کاری ضروری است چرا که جامعه به این سمت کشیده شده است و همچنین در بحث تجارت الکترونیک دیگر محدودیت هایی نظیر محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. وردپرس با زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از پایگاه داده  قدرتمند MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند.

دو هدف اصلی سازندگان وردپرس راحتی کاربر در کار با این سیستم و رعایت استاندارد های جهانی است. به همین منظور شاید شما امکاناتی را که در یک CMS مشاهده می کنید بطور تمام و کمال در وردپرس نمی بینید. به همین منظور سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق و کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان رو ایجاد کردند که دیگران بتوانند به راحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.

وردپرس در ادامه راه پروژه موفق b2 می باشد که در سال ۲۰۰۳ شکل گرفت. نام وردپرس توسط Christine Selleck دوست مت مولوگ ( توسعه دهنده اصلی وردپرس ) پیشنهاد و از آن روز تا الان وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروفترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ بر روی هاست شده است .

وردپرس هم اکنون از جهتی نمادی از وب۲ و از جهتی دیگر نمادی از کد باز محسوب می شود.

دوره

راه اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین با wordpress شامل مهارت تئوری و عملی می باشد که برای اخذ مدرک نهایی سازمان فنی و حرفه ای نیاز به موفقیت در تمام دوره ها در آموزشگاه واژه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.